Site içi Arama  
Ana Sayfa I Hakkımızda I Ürün Grupları I Galeri I Kataloglar I Bayiliklerimiz I İnsan Kaynakları I İletişim
   Hakkımızda

OTO KOLAYLIK ‘ın bugününü anlatmadan önce ticari yaşam öykümüzün kilometre taşlarından da söz etmek gerekir.

1969 yılında Adil ŞAKRA tarafından kurulan ve o zaman ki ismi Adil ŞAKRA - OTO KOLAYLIK olan işletmemiz, Aydın il merkezinde perakende oto yedek parça ticareti ile sektöre adım attı.

1984 yılında statü değiştirerek, İbrahim ŞAKRA - Adil ŞAKRA adi ortaklığı adı altında devam eden OTO KOLAYLIK, vizyonunu ve misyonunu yenileyerek, ürün çeşitliliğini arttırarak Aydın merkez ağırlıklı, Ege bölgesi genelinde toptan yedek parça satışına başladı.

2006 yılında, adi ortaklık yapısından Limited Şirket statüsüne geçerek bugünkü ismini alan OTO KOLAYLIK SAN. TİC. LTD. ŞTİ., başta traktör yedek parça çeşitleri olmak üzere , yaklaşık 14.000 çeşit ürün portföyü ile yurt içi ve yurt dışı, yaklaşık 800 müşterisine , 35 bayilik ile hizmet vermektedir.

Massey Ferguson, New Holland, Fiat Traktör, Ford Traktör, Steyr ve Başak Traktör yedek parça ve elektrik aksamları yanı sıra, ulusal ve uluslararası bazda marka olmuş birçok firmanın bayiliğini bünyesinde barındırmaktadır.

2013 yılı başında, müşterilerine daha hızlı ve sorunsuz hizmet vermek amacı ile 1.500 metrekare kapalı alana sahip OTO KOLAYLIK San. Tic. Ltd. Şti. İzmir şubesi faaliyete girmiştir.

Ayrıca gelişen teknolojiye ayak uydurarak, müşterilerimiz ile direkt olarak sağlıklı bir bağlantı kurarak, müşterilerimizin ürün parametrelerindeki değişiklikleri anlık olarak takip edebilmelerini sağlayan B2B satış otomasyon sistemi de devreye girmiştir.

OTO KOLAYLIK San. Tic. Ltd. Şti., ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

OTO KOLAYLIK San. Tic. Ltd. Şti, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak kendi sektöründe Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

   Üye Girişi


E-mail :
Parola :
 
  * Şifremi Unuttum
  * Üye Olmak İstiyorum
   Haberler & Kampanyalar
   
  Copyright @ 2013 . Tüm hakları saklıdır.